مادر

۱۳۹۷/۰۹/۰۷

۱۰:۴۲ ب٫ظ

مادر
امتیاز خود را ثبت کنید
[مجموع: ۰ میانگین امتیازها: ۰]

کودک و خدا

کودکي که آماده تولد بود ، نزد خدا رفت و پرسيد :”مي گويند فردا شما مرا به زمين مي فرستيد اما من به اين کوچکي و بدون هيچ کمکي چگونه مي توانم براي زندگي به آنجا بروم؟”

خداوند پاسخ داد : “از بين تعداد بسياري از فرشتگان من يکي ار باري تو در نظر گرفته ام. او از تو نگهداري خواهد کرد.” اما کودک هنوز مطمئن نبود که ميخواهد برود يا نه ؛” اما اينجا در بهشت من هيچ کاري جز خنديدن و آواز خواندن ندارم و اينها براي شادي من کافي هستند.”

خداوند لبخند زد :” فرشته تو برايت آواز خواهد خواند و هر روز به تو لبخند خواهد زند. تو عشق او را احساس خواهي کرد و شاد خواهي بود. ”

کودک ادامه داد :” من چطور مي توانم بفهمم مردم چه مي گويند وقتي زبان آنها را نمي دانم.”

خداوند او را نوازش کرد و گفت :” فرشته تو زيباترين و شيرين ترين واژه هايي را که ممکن است بشنوي در گوش تو زمزمه خواهد کرد و با دقت و صبوري به تو ياد خواهد داد که چگونه صحبت کني.

کودک با ناراحتي گفت :” وقتي مي خواهم با شما صحبت کنم ، جه کنم؟”

اما خدا براي اين سوال هم پاسخي داشت :” فرشته ات دستهايت را در کنار هم قرار خواهد داد و به تو ياد خواهد داد که چگونه دعا کني.”

کود سرش را برگرداند و پرسيد :”شنيده ام که در زمين انسانهاي بدي هم زندگي مي کنند. چه کسي از من محافظت خواهد کرد؟” “فرشته ات از تو محافظت خواهد کرد ، حتي اگر به قيمت جانش تمام شود. ”

کودک با نگراني ادامه داد :” اما من هميشه به اين دليل که ديگر نمي توانم شما را ببينم ، ناراحت خواهم بود.”

همچنین بخوانید:  آگاهی و هیجان

خداوند لبخند زد و گفت :” فرشته ات هميشه درباره من با تو صحبت خواهد کرد و به تو راه بازگشت نزد من را خواهد آموخت ؛ اگرچه من هميشه در کنار تو خواهم بود. ”

در آن هنگام بهشت آرام بود اما صدائي از زمين شنيده مي شد. کودک مي دانست که بايد به زودي سفرش را آغاز کند. او به آرامي يک سوال ديگر از خدا پرسيد :” خدايا اگر من بايد همين حالا بروم لطفا” نام فرشته ام را به من بگو.”

خداوند شانه او را نوازش کرد و پاسخ داد :” نام فرشته ات اهميتي ندارد. به راحتي مي تواني او را مادر صدا کني.”

 

نويسنده : مصطفي

قبلیبعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*