هدف گروه نيک انديشان چیست؟

اكثريت قريب به اتفاق مردم ايران از هر قشر و طبقه و مذهب و فرهنگ متفق القولندكه فرهنگ جامعه ايران آسيب ديده است .همه از ديدگاه خود مي نگرند و از ديدگاه خودفرهنگ مردم را تحليل مي كنند. ولي اين چنين نيست كه فرهنگ خود و قشر خود را قبول داشته باشند و فقط به فرهنگ هاي ديگر ايراد بگيرند . حتي فرهنگ فشر و مذهب طبقه خودرا هم آسيب ديده ميبينند . همه انتقاد مي كنند و علاجي هم براي دوري از اين آسيب هانمي بينند . تشكيل اين گروه پيشنهادي بود تا بتوانيم آسيب هاي گذشته فرهنگ خودرا ترميم كنيم و از آسيب هاي ديگر نيز جلوگيري كنيم . بديهي است كه براي ترميم آسيبها بايد روي علل آن ها نيز فكر كنيم . اين طرح (تشكيل گروه) بر مبناي كار گروهي اما كار بر روي خود پايه ريزي شده است . تا بتوانيم ايرادات فرهنگي و ذهني خود رادر جمع شناسايي كرده و در صدد رفع آن ها بر آييم . رفع نقايص ذهني و فرهنگي نيازبه زير انتقاد بودن فرد دارد و اين كار در جمع بدون تنش امكان پذير خواهد بود. در اين طرح پيشنهاد شد كه به هدف كار گروهي هر هفته  نشستی برگزار شود براي جمع شدن دور هم براي صحبت در مورد هدف گروه و همچنين تحقق بحث هاي مختلف تا گوش دادن و بحث كردن را بياموزيم . و از اطلاعات بسياري كه در اين بحث ها رد و بدل ميشود سود جوييم . اين مي تواند به گونه اي همچون يك باشگاه عمل كند . جشن هاي ملي و مذهبي برگزار شود تا آداب فرهنگي آسيب ديده را از نو زنده كنيم و در اين جشنها همزيستي مسالمت آميز و آداب معاشرت را تمرين كنيم . موسسه اي ثبت شود تابتواند به طور رسمي در مسايل فرهنگي جامعه اظهار نظر كند و در سمينارهاي رسمي شركت جويد اميد است اين پيشنهاد با ياري دوستان پخته شده و محصول نهايي باعث نزديكي بيشتر (نه يكسان سازي) فرهنگ هاي مختلف شود . 

در این سایت چه خدماتی ارائه می شود؟

در این سایت، شما می توانید ؛
 • مطالب و مقالات وبلاگ اعضای گروه را مطالعه کنید.
 • برای عضویت و همراهی گروه کمک بگیرید.
 • فایل های ویدیویی آموزشی ، فایل های صوتی و مقالات به صورت PDF را خریداری کنید.
 • با فیلم ها و کتاب هایی که به شما معرفی می شوند آشنا شوید.
 • مقالات مختلف در مورد روانشناسی مطالعه کنید.
 • از اخبار مختلف در زمینه روانشناسی و خودشکوفایی اطلاع حاصل کنید.
 • از اخبار کارگاه های سینا یاوریان مطلع شوید و لیست کارگاه ها را مشاهده و در مورد کارگاه ها اطلاع کسب کنید.
 • از طریق همین سایت در کارگاه های سینا یاوریان ثبت نام کنید.
 

چگونه می توانم با گروه نیک اندیشان همراه شوم؟

هرفرد بدون در نظر گرفتن سن و جنس و اعتقادات می تواند به همراهی اين گروه درآيد. هر شخصی که اهل مطالعه و تفکر است و خواهان عمل به دانسته های خود می باشد و می خواهد که در راستای ارتقا خود و اطرافيان خود گام بردارد، برای همراهی با اين گروه کافيست با ايميل يا تلفن با دبیرمسئول گروه تماس گرفته و خود را معرفی کند. در اسرع وقت با ايشان تماس گرفته خواهد شد و يک نشست آشنایی برايشان برگزار خواهد شد. پس از آن ايشان اگر مايل باشند می توانند به همراهی گروه درآيند.
 

در این سایت چه محصولاتی ارائه می شود؟

در این سایت فایل های PDF مقالات ، فایل صوتی و ویدیویی آموزشی سینا یاوریان به فروش می رسند.
در اين سايت محصولات انگیزشی همچون لیوان و تابلو های زیبا با جملات انگیزشی بر آنها به فروش می رسد.

کوپن تخفیف را چگونه دریافت کنم؟

با شرکت در کارگاه ها یا خرید محصولات، کوپن تخفیف در اختیار شما قرار خواهد گرفت. در روزهای خاصی نیز که از طریق ایمیل و صفحه اخبار اعلام خواهد شد، کوپن تخفیف از طریق صفحه کوپن تخفیف در اختیار بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت. برای دریافت اخبار در خبرنامه عضو شوید تا اخبار برای شما از طریق ایمیل ارسال گردند.

در ضمن اینکه در کانال نیک اندیشان کوپن تخفیف خاص اعضا به مناسب های خاص اعلام می شود.
 

شما می توانید در قسمت دیدگاه همین صفحه، دیدگاه یا پرسش خود را در مورد سايت یا از استاد سینا یاوریان ثبت کنید و ایشان در اسرع وقت پاسخ شما را در همین صفحه خواهند نوشت.

2 نظر

  1. درود بر شما

   بله مشاوره هم انجام می دهم.

   مشاوره ممکن است ۱ تا ۲۰ جلسه به طول بیانجامد.

   اگر فرد بخواهد برای موضوع خاصی مشورت بگیرد شاید فکر کند که یک جلسه مشاوره و مشورت برای گرفتن پاسخ کافی هست. اما بیشتر مسایل، از ریشه هایی نشات می گیرند که لازم هست در جلسات متعدد مورد بررسی قرار گیرد و ریشه ها درمان شوند تا آن یک مسئله حل گردد.

   بنابراین روش درمانی انتخابی و غالب من برای درمان ریشه های مسایل، طرحواره درمانی یانگ و واقعیت درمانی گلسر هستند که حدود ۲۰ جلسه لازم دارد.

   با سپاس

   سینا یاوریان

   سخنران، مدرس و مشاور روانشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*