کانون عشق

۱۳۹۷/۱۰/۲۱

۱۲:۱۱ ب٫ظ

کانون عشق
امتیاز خود را ثبت کنید
[مجموع: ۰ میانگین امتیازها: ۰]

مطلبی با عنوان کانون عشق از وبلاگ نیک اندیشان. هر چه بیشتر بخوانیم و بدانیم ، مسیر زندگی مان روشن تر خواهد شد پس برای این مهم بیشتر وقت بگذاریم. با مطالب نیک اندیشان همراه باشید

کانون عشق

روند تعالی بخشيدن يکديگر ، هنگامی که در گرد هم آمدن  گروهی از اشخاص صورت بگيرد ، ابعاد تازه ای می يابد. تصور کنيد چه اتفاقی می افتد هنگامی که اعضای يک گروه به وسيلهء اين روش هدفدار با هم ارتباط برقرار می کنند. هر شخص روی بهترين ” خود” يا “ذات والای” يک نفر ديگر ، روی نوری که از ورای چهرهء ديگران می تابد ، تمرکز می کند و همه همزمان چنين شيوه ای را به طور متقابل در پيش می گيرند.

اجرای اين روند ، بستگی به قصد و نيت افراد دارد و همين که اعضای گروه ، ارتباط را با هم آغاز می کنند، شروع می شود. همچنان که اولين نفر شروع به صحبت می کند، هرکس ديگری در سيمای آن فرد به جست و جو می پردازد و آن سيمای “خود” عالی تر را در چهرهء او ، چه مرد باشد و چه زن ، می يابد و شروع به تمرکز بر آن می کند و انرژی عشق را به سويش می فرستد.  نتيجه آن است که فرد اولی احساس می کند جريانی از انرژی از جانب بقيهء اعضای گروه به سمتش روان است و به يک حس عالی تر از تندرستی و وضوح و روشنی دست می يابد. اين امر ، به تأثيری گلخانه ای منجر می شود،  زيرا سخنگو که اکنون از ديگران اترژی می گيرد بر انرژی خودش می افزايد و مجموع انرژی تلنبار شده را دوباره به سمت بقيه می فرستد . اين عده انرژی زيادتری به دست می آورند و آن را مجدد به سمت فرد سخنگو ارسال می کنند . به اين طريق ، انرژی اعضای گروه در يک چرخهء رو به تزايد قرار می گيرد و پيوسته زيادتر می شود.

اين افزايش  چشمگير و تمام عيار انرژی هر فرد ، قدرت نهفته و والای جمعی و انسانهاست که در يک گروه به گرد هم آمده اند.

********************

کانون عشق

برگرفته از کتاب  بينش آسمانی

نوشته شده در ادامه کتاب های پيشگويی آسمانی و بصيرت دهم

توسط جيمز ردفيلد

********************

نوشته شده توسط سينا

همچنین بخوانید:  اخوان را بيشتر بشناسيم- قسمت چهارم
قبلیبعدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*